Eleccions al Parlament de Catalunya 2021 a Castelldefels

Districtes
Altres informacions:
 
Escrutini Finalitzat (61 meses)
100,0% Escrutat
Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSCPSC6.3932.0491.1161.2589461.024
ERCERC3.861926753579797806
VOXVOX2.472651445395482499
JxCatJxCat2.275321432399540583
CsCs2.099571337340381470
ECP-PECECP-PEC1.665449336274298308
PPPP1.661394349259341318
CUP-GCUP-G707141126140142158
PDeCATPDeCAT471756884126118
RC-GV-MRC-GV-M1614936222628
MPICMPIC52101341114
PCTCPCTC30145641
IZQPIZQP25100636
PNCPNC2194260
FNCFNC933210
Blancs2285755453932
Vots Vàlids22.1305.7294.0783.8154.1434.365
Nuls2748064473449
Participació22.4045.8094.1423.8624.1774.414
Cens42.96611.8348.0437.0137.9158.161
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSCPSC28,935,827,433,022,823,5
ERCERC17,416,218,515,219,218,5
VOXVOX11,211,410,910,411,611,4
JxCatJxCat10,35,610,610,513,013,4
CsCs9,510,08,38,99,210,8
ECP-PECECP-PEC7,57,88,27,27,27,1
PPPP7,56,98,66,88,27,3
CUP-GCUP-G3,22,53,13,73,43,6
PDeCATPDeCAT2,11,31,72,23,02,7
RC-GV-MRC-GV-M0,70,90,90,60,60,6
MPICMPIC0,20,20,30,10,30,3
PCTCPCTC0,10,20,10,20,10,0
IZQPIZQP0,10,20,00,20,10,1
PNCPNC0,10,20,10,10,10,0
FNCFNC0,00,10,10,10,00,0
Blancs1,01,01,31,20,90,7
Nuls1,21,41,51,20,81,1
Participació 20h52,149,151,555,152,854,1
Comparativa amb les eleccions anteriors
 20212017
Vots%Vots%
PSCPSC6.39328,95.77416,7
ERCERC3.86117,47.89422,8
JxCatJxCat2.27510,32.1086,1
CsCs2.0999,53.0038,7
ECP-PECECP-PEC1.6657,57.21820,8
PPPP1.6617,58.66525,0
CUP-GCUP-G7073,212.25835,4
PDeCATPDeCAT4712,12.5267,3
Comparativa de la participació
 20212017
Vots%Vots%
13h8.77820,414.63834,3
18h18.91444,028.77567,5
20h22.40452,134.76181,5

 
Escrutini Finalitzat (61 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50