Eleccions Generals 1989 a Castelldefels

Districtes
Altres informacions:
Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSC_PSOE 6.0213.0131.518942305243
C.I.U. 2.8074321.048247610470
P.P. 1.865370648191429227
I.C. 9223372921469552
C.D.S. 88730231611910941
P.C.C. 34514770100199
R.MATEOS 2175658394123
E.V.E. 1605745142222
EV_LV 140334423355
AV_MEC 1082839151610
E.R.C. 10720479256
C.S.D. 7727242420
P.S.T. 7028231531
PEC.VERDE 64201515104
PTE_UC 452117520
FE JONS 1867032
P.O.R.E. 18133110
P.H.C. 1675220
P.E.D. 1144120
A.R. 622020
ENV_URV 412100
PCE (ML) 000000
Blancs69251512125
Vots Vàlids13.9774.9494.2421.9211.7451.120
Nuls601422987
Participació14.0374.9634.2641.9301.7531.127
Cens21.6417.5626.3862.9102.8001.983
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSC_PSOE 43,160,935,849,017,521,7
C.I.U. 20,18,724,712,935,042,0
P.P. 13,37,515,39,924,620,3
I.C. 6,66,86,97,65,44,6
C.D.S. 6,36,17,46,26,23,7
P.C.C. 2,53,01,75,21,10,8
R.MATEOS 1,61,11,42,02,32,1
E.V.E. 1,11,21,10,71,32,0
EV_LV 1,00,71,01,22,00,4
AV_MEC 0,80,60,90,80,90,9
E.R.C. 0,80,41,10,51,40,5
C.S.D. 0,60,50,61,20,10,0
P.S.T. 0,50,60,50,80,20,1
PEC.VERDE 0,50,40,40,80,60,4
PTE_UC 0,30,40,40,30,10,0
FE JONS 0,10,10,20,00,20,2
P.O.R.E. 0,10,30,10,10,10,0
P.H.C. 0,10,10,10,10,10,0
P.E.D. 0,10,10,10,10,10,0
A.R. 0,00,00,00,00,10,0
ENV_URV 0,00,00,00,10,00,0
PCE (ML) 0,00,00,00,00,00,0
Blancs0,50,50,40,60,70,4
Nuls0,40,30,50,50,50,6
Participació64,965,666,866,362,656,8

 
Escrutini Finalitzat (24 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50