Composició del Consistori de l'Ajuntament de Castelldefels

8 PP, 6 PSC, 4 Movem, 4 ERC, 2 C's, 1 Junts

María Miranda Cuervas
Alcaldessa
María Miranda Cuervas
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
maria.miranda@castelldefels.org

Sra. Candela López Tagliafico
Regidoria-delegada d'Urbanisme i Obres, Medi Ambient i Eficiència Energètica, Nova Ciutadania, i Projectes Transversals. 1a Tinenta d'alcaldia
Candela López Tagliafico
Grup Municipal Movem Castelldefels-En Comú-Podem
candela.lopez@castelldefels.org

Jordi Maresma i Segarra
Regidoria-delegada d'Educació, Cultura, Festes i Memòria Històrica. 2n Tinent d'alcaldia
Jordi Maresma i Segarra
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
jordi.maresma@castelldefels.org

Eva López Giménez
Regidoria-delegada de Promoció Econòmica, Foment de l'Ocupació, Hoteleria i Turisme. 3a Tinenta d'alcaldia
Eva López Giménez
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
eva.lopez@castelldefels.org

Ramon Morera i Castell
Regidoria-delegada de Planejament i Mobilitat i Salut i Consum. 4t Tinent d'alcaldia
Ramon Morera i Castell
Grup Municipal Movem Castelldefels-En Comú-Podem
ramon.morera@castelldefels.org

Lourdes Armengol i Aymerich
Regidoria-delegada de Règim Interior, Arxiu Municipal i Igualtat. 5a Tinenta d'alcaldia
Lourdes Armengol i Aymerich
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
lourdes.armengol@castelldefels.org

Jordi Planell Solina
Regidoria-delegada de Governació, Seguretat i Protecció Civil. 6è Tinent d'alcaldia
Jordi Planell Solina
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
jordi.planell@castelldefels.org

Esther Niubó Cidoncha
Regidoria-delegada de Presidència, Comunicació i Noves Tecnologies
Esther Niubó Cidoncha
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
esther.niubo@castelldefels.org

Fernando Cerpa Fernández
Regidoria-delegada de Via Pública i Manteniment, Llicència d'Activitats i Gent Gran
Fernando Cerpa Fernández
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
Fernando.Cerpa@castelldefels.org

Clara Quirante Soriano
Regidoria-delegada de Joventut, Platges, OMSICA i Aeroport
Clara Quirante Soriano
Grup Municipal Partit dels Socialistes de Catalunya-Candidatura de Progrés
clara.quirante@castelldefels.org

Javier Martín Sainz
Regidoria-delegada d'Esports, Pau i Solidaritat
Javier Martín Sainz
Grup Municipal Movem Castelldefels-En Comú-Podem
javier.martin@castelldefels.org

Ana María Quesada del Águila
Regidoria-delegada de Serveis Socials i Dependència, Habitatge i Comerç
Ana María Quesada del Águila
Grup Municipal Movem Castelldefels-En Comú-Podem
ana.quesada@castelldefels.org

Rosa Pla Rius
Regidoria-delegada de Participació Ciutadana
Rosa Pla Rius
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
rosa.pla@castelldefels.org

Jordi Vendrell i Amat
Regidoria-delegada d'Hisenda, Gestió Econòmica i Financera i Universitats
Jordi Vendrell i Amat
Grup Municipal d'Esquerra Republicana de Catalunya-Acord Municipal
jordi.vendrell@castelldefels.org

Manuel Reyes López
Regidor
Manuel Reyes López
Grup Municipal Partido Popular
manuel.reyes@castelldefels.org

David Solé Gimeno
Regidor
David Solé Gimeno
Grup Municipal Partido Popular
david.sole@castelldefels.org

Maria del Mar Sicilia Muñoz
Regidora
Maria del Mar Sicilia Muñoz
Grup Municipal Partido Popular
mar.sicilia@castelldefels.org

Silvia Cangueiro Marquez
Regidora
Silvia Cangueiro Marquez
Grup Municipal Partido Popular
silvia.cangueiro@castelldefels.org

Javier Hiniesto Domínguez
Regidor
Javier Hiniesto Domínguez
Grup Municipal Partido Popular
javier.hiniesto@castelldefels.org

Ramon Escola Marco
Regidor
Ramon Escola Marco
Grup Municipal Partido Popular
ramon.escola@castelldefels.org

Angélica Benavent Calero
Regidora
Angélica Benavent Calero
Grup Municipal Partido Popular
angelica.benavent@castelldefels.org

Jesús Romo Hernán-Pérez
Regidor
Jesús Romo Hernán-Pérez
Grup Municipal Partido Popular
jesus.romo@castelldefels.org

Guillermo Massana Romero
Regidor
Guillermo Massana Romero
Grup Municipal Ciutadans
guillermo.massana@castelldefels.org

María Cristina Corona Guijarro
Regidora
María Cristina Corona Guijarro
Grup Municipal Ciutadans
mcristina.corona@castelldefels.org

Xavier Amate Paz
Regidor
Xavier Amate Paz
Grup Municipal Junts per Castelldefels
javier.amate@castelldefels.org
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50