Eleccions Generals 1989 a Castelldefels

Districtes
Altres informacions:
Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSC_PSOE 6.0213.0131.518942305243
C.I.U. 2.8074321.048247610470
P.P. 1.865370648191429227
I.C. 9223372921469552
C.D.S. 88730231611910941
P.C.C. 34514770100199
R.MATEOS 2175658394123
(altres)84426727712512550
Blancs69251512125
Vots Vàlids13.9774.9494.2421.9211.7451.120
Nuls601422987
Participació14.0374.9634.2641.9301.7531.127
Cens21.6417.5626.3862.9102.8001.983
% Vots per districtes
  Total IIIIIIIVV
PSC_PSOE 43,160,935,849,017,521,7
C.I.U. 20,18,724,712,935,042,0
P.P. 13,37,515,39,924,620,3
I.C. 6,66,86,97,65,44,6
C.D.S. 6,36,17,46,26,23,7
P.C.C. 2,53,01,75,21,10,8
R.MATEOS 1,61,11,42,02,32,1
(altres)6,05,46,56,57,24,5
Blancs0,50,50,40,60,70,4
Nuls0,40,30,50,50,50,6
Participació64,965,666,866,362,656,8

 
Escrutini Finalitzat (24 meses)
100,0% Escrutat
↑ pujar
©
Ajuntament de Castelldefels
Plaça de l'Església, 1 - 08860 Castelldefels
Telèfon: 93 665 11 50